Altınpark 100. Yıl Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde pilates ve yoga dersleri başladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, sportif faaliyetleri kapsamında hayata geçirdiği Altınpark 100. Yıl Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde pilates, yoga ve zumba derslerinin başladığını duyurdu.
Altınpark 100. Yıl Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde pilates ve yoga dersleri başladı

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), yaz aylarını verimli şekilde geçirmek isteyen vatandaşları için, Mart ayından itibaren Cumhuriyet’in 100. yılı dolayısıyla hayata geçirdiği Altınpark 100. Yıl Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde kurslar düzenlemeye başladı. ABB, Altınpark’taki spor kompleksinde pilates, yoga ve zumba derslerine kayıtların başladığını açıkladı.

Sosyal ve kültürel alanda yapılan faaliyet ve çalışmalarıyla öne çıkan Ankara Büyükşehir Belediyesinin sunduğu hizmetleri devam ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi, sosyal medya hesapları üzerinden Altınpark 100. Yıl Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde yoga, pilates ve zumba derslerinin başlayacağını vatandaşlarıyla paylaştı. Dersler için kayıt ve detaylara Metropolimar’ın web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

go4rgbzw4aagzmp.jpg

SPOR KOMPLEKSİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Altınpark 100. Yıl Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde reformer, zumba, pilates ve yoga derslerinin yanı sıra spor kompleksinde de üye kayıtlarının devam ettiğini ekledi. Belediyenin, spor kompleksindeki ders detayları ve kurs kayıtlarına yönelik sosyal medya paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

“Ankara'nın yeni spor merkezi Altınpark 100. Yıl Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi hizmetinizde!

Reformer, Pilates, Yoga ve Zumba grup derslerimize kayıtlarımız başladı.(Kontenjanlarımız sınırlıdır)

Spor kompleksimizde üye kayıtları devam etmektedir. Modern ve geniş alanlarımızda siz de yerinizi alın. Adres: Aydınlıkevler Mah. Altınpark Cad. No: 33/1 Altındağ

Detaylı bilgi ve kayıt için: http://metropolimar.com.tr”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.