Çankaya Belediyesi kendi kaldırım taşını üretiyor

Çankaya Belediyesi, ilçe genelinde yürüttüğü kaldırım çalışmalarında, beton ve buna yönelik ihtiyaçları kendi tesisinden karşılıyor.
Çankaya Belediyesi kendi kaldırım taşını üretiyor

Sosyal ve kültürel alandaki faaliyetlerini sürdüren Çankaya Belediyesi, belediyenin başkanı Hüseyin Can Güner öncülüğünde ilçede daha huzurlu ve temiz bir ortam yaratmak amacıyla yaptığı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çankaya Belediyesi, ilçe genelinde kaldırım çalışmalarında kullandığı beton ve beton elemanları ihtiyacını, kendi mülkiyetinde bulunan Beton ve Beton Elemanları Üretim Tesisinden karşılıyor.

Çankaya Belediyesi sokaklarda, parklarda ve yollarda kullandığı taşları Karataş Mahallesinde yer alan ve 60 dönüm arazi üzerine kurulu Beton ve Beton Elemanları Üretim Tesisinde üretiyor.

2024-05-29-fen-isleri-karatas-beton-uretim-tesisi-45.jpg

123 MAHALLEDE ORİJİNAL ÜRETİM

Kendi işçisi ve kendi mülkiyetinde yer alan tesiste üretim faaliyetine devam eden Çankaya Belediyesi, bu sayede belediye bütçesine de katkı sağlamış oluyor. Paket kalıpların farklılıklarına ve arazi yapısına uygun olarak seri üretimlere devam eden Çankaya Belediyesi, ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

İlçede yer alan 123 mahallede çalışmalarını koordineli bir biçimde sürdüren Çankaya Belediyesi bordür taş, New Jersey bariyer ve beton duba üretimini aralıksız sürdürüyor.

Çankaya Belediyesi, kaldırım çalışmalarındaki beton ve betona yönelik ihtiyaçları, Beton ve Beton Elemanları Üretim Tesisinden karşılamasını bir videoyla birlikte sosyal medya hesapları üzerinden de paylaştı.

Çankaya Belediyesinin sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarda şu ifadeler kullanıldı:

“Üretimden gelen gücümüzü kullanıyoruz!

Karataş Beton ve Beton Elemanları Üretim Tesisimizde, işçilerimizin alın teriyle üretime aralıksız devam ediyoruz.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.