ODTÜ VE Ankara Kadın Girişimciler Kurulu genç girişimciler için bir araya geldi

Ankara'nın iş dünyası kadınları gençlere yardımcı olmak çalışmalarını sürdürüyor. Ankara Sanayi Odasının liderliğinde çalışmalarını sürdüren Ankara Kadın Girişimciler Kurulu da bu konuda yeni bir anlaşmaya imza attı.
ODTÜ VE Ankara Kadın Girişimciler Kurulu genç girişimciler için bir araya geldi

Ankara'da resmi ve özel kuruluşlar tarafından insanların ticari hayatta daha başarılı olması adına çalışmalar sürüyor. Yapılan çalışmalar ile şehir ekonomisinin daha iyi yerlere gelmesinin hedeflendiği kadar bu ekonomi içinde ilerleyen dönemde yer alacak kişilerin de daha iyi yerlere gelmesi sağlanıyor.

Bu kapsamda Ankara'nın İş dünyası kadınlarını bir araya toplayan Ankara Kadın Girişimciler Kurulu gençlere yardımcı olmak için yeni bir adım daha attı.

GENÇ GİRİŞİMCİLER İÇİN "İYİ NİYET PROTOKOLÜ"

ASO Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Özbozkurt ve Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Cansız’ın katılımlarıyla yapılan törende, TOBB Ankara Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hande Öztürk ve ODTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tülin Gençöz “İyi Niyet Protokolü”ne imza attı.

go1uw7twsaakyqp.jpeg

Ankara Sanayi Odası tarafından yapılan paylaşımda, şehrin ve ülkenin önde gelen üniversitelerinden ODTÜ ile bir iyi niyet protokolü imzalandığı ifade edildi.

TEMENNİLER YAPILDI

Söz konusu paylaşımda "Protokol kapsamında, üniversiteli gençler arasında girişimciliğin geliştirilmesine yönelik ortak projeler, etkinlikler ve çalışmalar yürütülecek" denilerek tarafların bir araya gelmesinin sonucu belirtildi.

Bir araya gelen taraflar imzalanan protokolün gençlere faydalar sağlaması temennisinde bulundu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.